shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

„Trakų“ užduotys norint nugalėti „Sūduvą“

Pralaimėję „Žalgiriui“, „Trakai“ palaidojo viltis pakovoti dėl čempiono titulo. Maža to, tikėtina, kad komanda neapgins ir dvejus metus turėto vicečempiono titulo, tačiau, nepaisant to, „Trakų“ klubas čempionų gaudynėse išlieka svarbiu žaidėju, o svarbiausias vaidmuo laukia jau šį šeštadienį, kai į sostinę atvyksta čempionate pirmaujanti Marijampolės „Sūduva“.

„Mes patys kalti, kad „Sūduva“ yra pirmoje vietoje. Tačiau tai nereiškia, kad būsimos rungtynės mums bus tik formalumas“, – apie būsimas rungtynes kalbėjo „Trakų“ vyriausiasis treneris Olegas Vasilenka.

Kad nebūtų formalumas, riteriai privalės atlikti mažų mažiausiai tris užduotis.

  1. Neleisti rungtynių pradžioje įmušti Karoliui Laukžemiui.

Prieš šį sezoną sunku buvo įsivaizduoti, kad Karolis Laukžemis gali būti vienas rezultatyviausių lygos žaidėjų, tačiau dabar matome, kad tai yra faktas. Maža to, Karolis labai pavojingas per pirmąsias 15 minučių. Iš paskutinių šešerių A lygos rungtynių, K.Laukžemis net ketveriose įmušė per pirmojo kėlinio pirmąjį trečdalį.

  1. Sustabdyti Semirą Kerlą.

Prie šio punkto galime dėti lygybės ženklą – sustabdyti „Sūduvos“ standartines situacijas. Vladimiro Čeburino pagrindinis ginklas veikia it išprotėjęs, o S.Kerla daugiausiai tarp visų marijampoliečių sugeba įmušti būtent po standartų. Pagal „Instat“ duomenis, S.Kerla yra naudingiausias klubo žaidėjas vidutiniškai renkantis po 241 naudingumo balą. Palyginimui, Jeremy Manzorro vidurkis – 227, Vaido Slavicko – 225, Andro Švrljugos – 224 naudingumo balai.

  1. Sustabdyti Andro Švrljugą

Nors Andro yra gynėjas, tačiau kaip kūrėjas jis yra gerokai stipresnis nei kaip griovėjas. Tiek atstovaudamas „Žalgiriui“, tiek „Sūduvai“, jo dešinysis kraštas dirba taip smagiai, kad varžovai neturi teisės nei akimirkai palikti jo laisvo.

A.Švrljuga šiame sezone „Sūduvos“ pavojingose atakose, tapusiose pavojingomis situacijomis sudalyvavo netgi daugiau (25) kartų nei Karolis Laukžemis (24). Įsivaizduojate? Daugiausiai pavojaus prie varžovų vartų kelia gynėjas!

Rungtynės tarp „Trakų“ ir „Sūduvos“ šeštadienį 18.00 val. LFF stadione.

Atsakyti