shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

„Trakų“ sezono lyderiai: D.Bilialetdinovas, M.Šiška, A.Netzeras

Likus vienoms rungtynėms iki 2017 – ųjų metų sezono pabaigos, žvilgtelėjome į „Instat“ sudėliotą statistiką, kuri rodo, jog naudingiausiai šiemet „Trakų“ gretose žaidė prieš pora mėnesių prie komandos prisijungęs Diniaras Bilialetdinovas.

32 – metų legionierius iš Rusijos šiame sezone spėjo sužaisti aštuonerias rungtynes ir per jas pasižymėjo penkiais įvarčiais. Tarp jų, D.Bilialetdinovas įmušė ir pergalingą įvartį į Vilniaus „Žalgirio“ vartus.

Buvęs Rusijos rinktinės ir Anglijos „Premier“ lygos futbolininkas vidutiniškai renka po 236 naudingumo balus, tokiu būdu lenkdamas Michailo Šišką (220), Aloną Netzerą (219) ir Timofejų Šeremetą (216).

Tiesa, iš viso šio ketvertuko vienintelis M.Šiška yra sužaidęs daugiau nei pusę rungtynių, tad nominalus sezono lyderis yra jis. Ukrainietį į viršų iškėlė paskutinis mėnuo, kai jis per trejas rungtynes sugebėjo atlikti penkis rezultatyvius perdavimus, be to sykį pasižymėti bei privertė į savo vartus įsimušti Andro Švrljugą iš „Sūduvos“ paskutinėse tarpusavio rungtynėse.

Apskritai, daugiausiai naudingumo balų per šį sezoną surinko Valdemaras Borovskis, kuris per šiuos metus įvairiuose turnyruose spėjo sužaisti 44 rungtynes. V.Borovskio vidutinis naudingumo balas – 214 ir jis tarp visų (įskaitant ir tuos, kurie žaidė mažiau nei pusę sezono) komandoje yra penktas.

Antrąjį penketuką sudaro: Arūnas Klimavičius, Modestas Vorobjovas, Vaidotas Šilėnas, Oscaras ir Alma Wakili.

Atsakyti