shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

„Trakai“ – „Kauno Žalgiris“. Ketvirto rato pabaiga

„Trakai“ – „Kauno Žalgiris“. Ketvirto rato pabaiga

„Kauno Žalgiris“ rungtynėmis su „Trakais“ užbaigs 2017 metų A lygos sezoną. Komanda dar prieš kelias savaites prarado galimybes pakilti iš paskutinės vietos ir tuo pačiu, tikėtina, prarado pagrindinę motyvaciją.

„Trakai“, savo ruožtu, yra patogioje situacijoje – praėjusiame ture jie užsitikrino A lygos medalius bei kelialapį į kito sezono UEFA Europos lygos atranką. Kovoje dėl aukštesnių vietų komanda yra nurašoma, tačiau nuo to tik geriau.

 

Data: 2017 m. spalio 22 d. 14.00 val.

Vieta: LFF stadionas, Vilnius

Bilietai: http://www.tiketa.lt/LT/traku_futbolo_klubo_varzybos_a_lygoje_16261

 

Paskutinis turas

Pasveikus pagrindiniams žaidėjams, „Trakų“ žaidimas irgi „pasveiko“. Iš pradžių minimaliai nugalėtas „Stumbras“, o paskutiniajame ture ir Vilniaus „Žalgiris“.Toje dvikovoje riteriai ypač galingai sužaidė pirmas 20 minučių, vėliau irgi valdė žaidimą aikštės viduryje ir laimėjo visiškai pelnytai. Tiesa, „Žalgiris“ nerealizavo 11 metrų baudinio bei viename epizode neįveikė Timofejaus Šeremetos vienas prieš vieną.

„Kauno Žalgiris“ paskutines dvejas žaidė su Marijampolės „Sūduva“ ir per jas įmušė vieną įvartį bei praleido dešimt. Tose rungtynėse marijampoliečiai buvo visa galva geresni ir visiškai pelnytai ir lengvai laimėjo.

Tarpusavyje

11-2-1. Tarpusavio statistika nekelia jokių abejonių „Trakų“ naudai, tačiau reikia nepamiršti, kad šiemet net dvejose rungtynėse riteriai turėjo labai rimtų problemų. Pirmu atveju buvo prarasti du taškai (užfiksuotos lygiosios 1:1), antru atveju – „Trakai“ išsigelbėjo paskutinę pridėto laiko minutę. Tada Michailo Šiška efektingu tolimu smūgiu pelnė turbūt gražiausią šio sezono „Trakų“ įvartį.

Tiesa, šios dvejos rungtynės buvo žaidžiamos Kaune. Vilniuje rungtynės buvo laimėtos lengviau.

Akistata

Diniaras Bilialetdinovas prieš Luką Kochanauską. „Kauno Žalgiriui“ šiuo metu atstovaujantis ilgametis „Trakų“ puolėjas su didžiausia A lygos žvaigžde susipažinti nespėjo. Užtat abiejų reikšmę komandos treneriai pajuto labai greitai. L.Kochanauskas pasižymėjo pirmose sezono rungtynėse, D.Bilialetdinovas – paskutinėse.

Orų prognozė

Rungtynių metu sinoptikai prognozuoja 6 laipsnių šilumą, 3 metrų per sekundę Pietryčių vėją bei saulėtą popietę.

Atsakyti