shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

„Slovan“ iš „Trakų“ perpirko Oscarą

Geriausias 2017 – ųjų jaunasis Lietuvoje žaidęs futbolininkas Oscaras Dorley šiandien oficialiai tapo Libereco „Slovan“ žaidėju. Su „Trakais“ ilgalaikę sutartį turėjęs dvidešimtmetis liberietis 2018 metus Čekijoje praleido nuomos pagrindais, o dabar šią sutartį „Slovan“ perpirko.

„Visada yra smagu, kai „Trakai“ padeda žaidėjui pasididinti savo vertę, jie yra vertinami užsienio rinkos, o ir pats klubas gali iš uždirbti. Dėl Oscaro galimybių žaisti aukštesniu lygiu nei A lyga neabejojome nuo pat pirmos dienos. Dabar norisi palinkėti, kad jis nesustotų ir toliau demonstruotų savo galimybes“, – sakė „Trakų“ klubo direktorius Virmantas Lemežis.

Oscaras į Lietuvą atvyko dar nepilnametis, o vos sulaukęs aštuoniolikos debiutavo A lygos rungtynėse prieš tuometinę Jonavos „Lietavą“. Po itin sėkmingo 2017 – ųjų sezono futbolininkas pusmečiui buvo paskolintas „Slovan“ ekipai. Vasarą ši nuomos sutartis buvo pratęsta iki šių metų pabaigos.

Per trejus metus iki Oscaro „Trakai“ užsienio klubams pardavė: Roką Stanulevičių, Davidą Aršakianą, Almą Wakili bei trenerį Kibu Vicuną. Be to, dar nesibaigė teismų karuselė su Maksimu Maksimovu.

Atsakyti