shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

Priešpaskutinis barjeras – vis dar sunkiai nuspėjamas „Atlantas“

Kalbėti apie Klaipėdos „Atantą“ nėra paprasta, nes vasarą iš pagrindų pasikeitusi ekipa kol kas neparodė tikrojo savo veido, kuris apie šią komandą leistų daryti pagrįstas išvadas. Gali kilti klausimas – kodėl?

Norint atsakyti į šį klausimą, užtenka žvilgtelti į statistinėse kategorijose pirmaujančias pavardes. O jos tų žaidėjų, kurių komandoje jau kuris laikas nebėra. Pavyzdžiui, pelnytų įvarčių ir rezultatyvių perdavimų.

Skaičiuojant pagal ledo ritulio sistemą, daugiausiai taškų iki šiol yra surinkęs jau keletą mėnesių Sankt Peterburgo „Zenit“ marškinėlius vilkintis Andrejus Paniukovas (11+2). Antras yra Olegas Dmitrijevas (4+3), trečias – Linas Pilibaitis (3+4).

Iš komandos pasitraukę žaidėjai dominuoja ir statistikoje, žyminčioje dalyvavus daugiausiai pavojingų situacijų. Lyderiai yra A.Paniukovas (13) ir O.Dmitrijevas (12). Iš dabartinių „Atlanto“ žaidėjų aukščiausiai įrašyta Dmitrijaus Mazalevskio pavardė – jis spėjo sudalyvauti aštuoniuose pavojinguose epizoduose.

Dar vienas dažnai pavojus kuriantis „Atlanto“ žaidėjas – buvęs „Trakų“ puolėjas Tadas Labukas. Jis komandoje ryškiai pirmauja pagal laimėtas dvikovas, smūgius ir smūgius į vartų plotą.

Patys „Trakai“ būsimose rungtynėse turėtų neužmiršti Marko Benetos krašto, kuriam dalyvaujant gynybiniuose veiksmuose „Atlantas“ yra praleidęs daugiausiai įvarčių. Tiesa, tai susiję ir su tuo, kad M.Beneta yra sužaidęs daugiau rungtynių nei jo komandos draugai gynybos grandyje. M.Benetos pavardė įrašyta ir ties daugiausiai dvikovų laimėjusio gynėjo statistikoje.

„Atlantas“ gana dažnai klysta aikštės viduryje, todėl „Trakų“ pagrindinis ginklas – laimėtos vidurio saugų dvikovos. Be to, „Trakai“ rengia daugiau greitų atakų, o tai „Atlantui“ gali būti pražūtis.

Šį sezoną „Trakai“ ir „Atlantas“ žaidė keturis kartus – trissyk laimėjo „Trakai“, vienos rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Atsakyti