shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

J.Januševskis: „Ta bronza.. didelio džiaugsmo nėra“

Aštuonerius metus „Trakų“ marškinėlius  vilkintis Justinas Januševskis šiemet susigrąžino pernai prarastą vietą starto sudėtyje. Olegas Vasilenka bandė įvairius vidurio gynėjų variantus, kol galiausiai liko prie prie J.Januševskio ir Arūno Klimavičiaus.

Maža to, riterių senbuvis šiemet išgyveno geriausią akimirką karjeroje. UEFA Europos lygos antrojo kvalifikacinio etapo rungtynėse su „Norrkoping“ realizavo lemiamą 11 metrų baudinį bei iš laimės nebežinojo kaip elgtis.

„Kol kas tai yra svarbiausias mano karjeroje. Pajusti tokį džiaugsmą kartu su komanda yra nepakartojamas jausmas. Be abejonės, tas vakaras buvo labai labai geras“, – prisiminimais dalijosi rekordinį rezultatą su komandos draugais pasiekęs J.Januševskis.

Šiemet dėl aukso kovojęs gynėjas bus priverstas tenkintis pirmuoju iškovotu bronzos medaliu. Jis bus patalpintas prie dviejų sidabrinių apdovanojimų kolekcijos.

„Ta bronza.. didelio džiaugsmo nėra. Tai vertinu kaip pralaimėjimą. Kita vertus, pergalės Europoje užglaisto tą negatyvą. Turėjome tikrai gerų akimirkų. Kalbant apie save, tai pernai trenerio Sergejaus Kovaleco įskiepytas pasitikėjimas savo jėgomis išliko ir šiame sezone. Galbūt, atvykus Olegui Vasilenkai tas jausmas dar net sustiprėjo. Sakyčiau, tai yra pagrindinė priežastis, dėl ko šiemet žaidžiau tiek daug rungtynių. Neabejotinai, prie tobulėjimo stipriai prisidėjo ir žaidimas Europos lygoje“, – pasakojo J.Januševskis.

„Trakai“ šį sezoną pradėjo prarasdami krūvą taškų, vėliau atsigavo, dar vėliau vėl krito į duobę ir galiausiai kovą dėl aukso baigė, likus vienam turui iki čempionato pabaigos. J.Januševskio nuomone, „Trakų“ šansai labiausiai sugriuvo po Europos turnyro patyrus du pralaimėjimus „Sūduvai“.

„Sakyčiau, kad tos rungtynės su „Sūduva“ buvo lemiamos. Mes tikrai nenorėjome būti žemiau antros vietos, deja nesigavo. Dabar svarbu klubui išlaikyti pagrindinius žaidėjus, komandos branduolį ir kitąmet pagaliau žengti tą paskutinį žingsnį“, – kalbėjo J.Januševskis.

Paskutines sezono rungtynes „Trakai“ šį sekmadienį žais Utenoje su „Utenio“ klubu.

Atsakyti