shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

Išsigelbėjimas, paliekantis “Trakus” kandidatų į auksą sąraše

Išsigelbėjimas, paliekantis “Trakus” kandidatų į auksą sąraše

Nuo 2014 metų, kai “Trakai” pateko į aukščiausiąjį šalies divizioną, ant vienos rankos pirštų galime suskaičiuoti kartus, kai komanda pergalingą įvartį pelnė paskutinę dvikovos minutę. Ant vienos rankos pirštų galime suskaičiuoti ir kartus, kai riteriai pirmi praleidę įvartį, sugebėdavo atsitiesti ir iškovoti pergalę. Šis trečiadienio vakaras “Trakams” būtent toks.

Penkiais taškais nuo “Sūduvos” atsiliekantys šalies vicečempionai A lygos rungtynėse 75 minutę nuo “Jonavos” praleido įvartį, tačiau 85 minutę – Diniaras Bilialetdinovas rezultatą išlygino, o dar po septynių minučių – Arūnas Klimavičius galva pelnė pergalingą įvartį. Abiem atvejais komandos draugams asistavo Michailo Šiška.

“Visi komandoje kalbėjome apie penkis finalus, todėl labai nesinorėjo, kad visos kalbos baigtųsi po pirmų rungtynių. Tikrai labai džiaugiamės, kad pavyko išsigelbėti”, – kalbėjo pergalingo įvarčio autorius, paskutines devynias minutes žaidęs puolėjo pozicijoje.

O dabar apie viską nuo pradžių.

Prieš pat rungtynes apie save davė žinoti gamta – pradėjo snigti, o tokie dalykai įtakos žaidimui nedaryti negali. Verta pripažinti, kad nepaisant šalčio, susirinkę į stadioną, galėjo mėgautis futbolu, nes tiek “Trakai”, tiek “Jonava” stengėsi negailėti savęs.

Aišku, galime žiūrėti iš kitos pusės – “Trakai” jonaviškiams leido per daug, o pastarieji pirmajame kėlinyje sukūrė gerokai pavojingesnes progas nei patys trakiškiai.

“Trakams” niekada nebuvo lengva žaisti prieš sutankintą gynybą demonstruojančius varžovus ir kuo ilgiau nepavykdavo įmušti – tuo tą padaryti būdavo sunkiau. Būtent tai išlindo ir šio vakaro rungtynėse. Tiesa, po pertraukos tiek žaidybinė, tiek teritorinė “Trakų” persvara abejonių nekėlė niekam. Tiesa, futbole toli gražu ne visada tai reiškia laimingą pabaigą – po vienos iš atakų “Jonavos” gynėjas Luka Peričius sugebėjo atdaryti rungtynių sąskaitą.

“Net tada panikos nebuvo. Ne tas amžius (šypsosi). Kai stengiesi iki paskutinės sekundės, kartais už tai būna atsilyginta”, – po dvikovos sakė Vaidotas Šilėnas.

Kaip neretai būna, toks šaltas dušas prikelia varžovų komandą, o šiuo atveju tai buvo “Trakai”. Suprasdami, kad sezonas eina šuniui ant uodegos riteriai visiškai užspaudė varžovus, A.Klimavičius buvo nusiųstas į puolimą, perdavimai tapo gerokai aštresni ir pavojingesni.

Po dešimties minučių M.Šiška tiksliu perdavimu apdovanojo D.Bilialetdinovą, o šis iš oro galingai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Netrukus A.Klimavičius neišnaudojo puikios progos, o dar po kelių minučių po M.Šiškos perdavimo galva pasiuntė kamuolį į vartų kampą. Varžovų vartininkas Povilas Valinčius tik akimis palydėjo į vartus skriejantį kamuolį.

Dar po akimirkos teisėjas paskelbė dvikovos pabaigą, o riteriai sušoko pergalės šokį. Vienas finalas baigtas – liko dar keturi.

Atsakyti