Krepšelis Pirkti

2018-06-05 FK Stumbras – FK Trakai

FK Stumbras 1 - 0 FK Trakai
19 Bir 2018 - 18:00S.Dariaus ir S.Girėno stadionas

Vis dar trečioje A lygos turnyrinės lentelės pozicijoje esantys „Trakai“ ir toliau barsto taškus. Po rinktinių pertraukos su „Kauno Žalgiriu“ lygiosiomis 1:1 sužaidę ir naują trenerį Jose Antonio Vicuna pristatę „Trakai“ antradienį vėl vyko į Kauną ir susitiko su Kauno „Stumbro“ klubu. Mačas buvo pralaimėtas rezultatu 0:1.

Nors žaidimas nesiklijavo nuo pat mačo pradžios ir „Trakai“ realią progą pasižymėti turėjo vos kartą, kai Etiennas apgavęs du varžovų gynėjus smūgiavo šalia vartų, svečių žaidimą itin išbalansavo Diniaro Bilyaletdinovo trauma, dėl kurios dar pirmojo kėlinio viduryje jį pakeitė Deividas Česnauskis.

Būtent netekę patyrusio ruso, „Trakai“ iš karto prasileido įvartį – „Stumbras“ surengė gražią ataką, perdavimas skrodė visą gynybą, o baudos aikštelėje atsidūręs Marcosas Junioras nepaliko jokių šansų Tomui Švedkauskui.

Po pertraukos „Trakai“ ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau bendrai paėmus – vaizdas buvo dar prastesnis nei pirmame kėlinyje. Progų kurti nepavyko, o „Stumbras“ keletą kartų labai pavojingai kontratakavo.

Pačioje mačo pabaigoje bene realiausią šansą pasižymėti turėjo baudos aikštelėje atsidūręs bei galva smūgiavęs Evgenijus Osipovas, tačiau jo smūgis skriejo šalia vartų ir iš Kauno teko grįžti be taškų.

Jau šeštadienį „Trakai“ LFF taurėje susitiks su Marijampolės „Sūduvos“ komanda.