Krepšelis Pirkti

2018-04-29 Stumbras – Trakai

Stumbras 0 - 2 Trakai
29 Bal 2018 - 18:00NFA

Trečią vietą A lygoje užimantis “Trakų” klubas 2:0 nugalėjo Kauno “Stumbrą” bei iškovojo trečią pergalę iš eilės tokiu pačiu rezultatu. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Diniaras Bilialetdinovas.

Praėjusį kartą prieš “Kauno Žalgirį” stipriausią sudėtį turėjęs Olegas Vasilenka, šįsyk vėl privalėjo spręsti sudėties klausimus. Jevgenijus Osipovas ir Modestas Vorobjovas patyrė traumas, Michailo Šiška buvo priverstas rungtynes praleisti dėl keturių geltonų kortelių. Pridėkime poilsio rungtynių pradžioje gavusį Etienną Mukanyą, trenerio sprendimu į aikštę sugrįžusį Timofejų Šeremetą, gausime vaizdą, kuris buvo absoliučiai nepanašus į tą, kurį galėjome aikštėje matyti prieš penkias dienas.

Tikėtina, kad tas sudėties visiškas pasikeitimas pakeitė ir vaizdą gynyboje. Jei prieš “Kauno Žalgirį” tai buvo stipriausia grandis, tai šįvakar klaidų buvo tiek daug, kad sunku pasakyti, kaip kauniečiai nesugebėjo tuo pasinaudoti.

Iš tikro, pirmajame kėlinyje “Trakai” ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau kur kas daugiau progų sukūrė “Stumbras”. Riteriai pasinaudojo vienintele priešininkų klaida, kai visiškai laisvas iš kelių metrų į tuščius vartus tiksliai smūgiavo D.Bilialetdinovas. Po poros minučių baigėsi pirmasis kėlinys.

Atrodytų, kad po pertraukos riteriams turėjo būti lengviau – varžovai turės ieškoti savo galimybių, o tuo pačiu nebegalės gintis tokiomis didelėmis pastangomis. Kurį laiką taip ir buvo, tačiau ta atkarpa buvo gerokai per trumpa.

Žaidimas praktiškai nesiskyrė nuo pirmojo kėlinio, tik tiek, kad “Stumbrui” riteriai nebeleido kurti progų. Tiesa, ir patys nekūrė. Išskyrus epizodą, kai D.Bilialetdinovas stipriu smūgiu galva nepataikė į vartų plotą, nors galimybė buvo labai gera.

Likus žaisti apie pusvalandį į aikštę buvo mestas E.Mukanya, kurio fizinės savybės komandai pirmaujant yra aukso vertės. Rezultatyviausias “Trakų” žaidėjas ir šiose rungtynėse žodį spėjo ištarti. Po prasiveržimo ir itin tikslaus perdavimo D.Bilialetdinovui buvo įmuštas ir antras įvartis.

Netrukus teisėjas paskelbė dvikovos pabaigą.

Trys pergalės paeiliui dar nedemonstruojant ypač geros sportinės formos. Tai rodo, kad komandos potencialas – milžiniškas, o jo prireiks tiek kovojant Europos fronte, tiek trečiadienį besigrumiant su “Palanga”. Laiko atsistatymui nėra daug.