shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

09.29 FK Trakai – FK Sūduva

FK Trakai 1 - 2 FK Sūduva
29 Rgs 2018 - 16:00LFF stadionas

A lygos nukeltose rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ 2:1 įveikė „Trakus“, pakilo į pirmą vietą, palikdama riterius ketvirtoje. Vienintelį „Trakų“ įvartį pelnė Vadimas Manzonas, o „Sūduva“ pamatus pergalei sudėjo per pirmojo kėlinio pirmąją pusę.

Lyginant su trečiadienio rungtynėmis, Kibu Vicuna starto sudėtyje padarė net šešis (!) keitimus, nors priverstinis buvo tik vienas – diskvalifikuoto Modesto Vorobjovo vietą užėmė Dovydas Virkšas. Taip pat šįsyk nuo pat pradžių žaidė ir: Vaidotas Šilėnas, Lajo Traore, Svajūnas Čyžas, Donatas Kazlauskas ir Edvinas Baniulis.

Labai sunku dabar spėlioti, kaip viskas būtų susiklostę, jei ne tas ankstyvas įvartis, tačiau jis buvo įmuštas, o tai reiškė, kad visas planas, kurį dėliojo K.Vicuna, nuėjo šuniui ant uodegos. O bandant gaudyti „Sūduvą“, kur kas daugiau šansų, kad ji pagaus tave.

Tas pirmasis įvartis, turbūt, visai neblogai atspindi šio sezono „Trakus“. Klaida įžaidinėjant kamuolį, varžovai įgyja kiekybę persvarą ir pasinaudoja tuo. Aišku, šiuo atveju didelį vaidmenį suvaidino ir Gersono Acevedo meistriškumas bei fantastiškas smūgis.

G.Acevedo meistriškumu niekas neabejoja, nepaisant to, kad pastaraisiais mėnesiais jo sportinė forma toli gražu nebuvo tokia, kokia sezono pradžioje. Vis tik, šiandienos rungtynėse čilietis buvo vienas geriausių dvikovos žaidėjų, o nuo to „Trakams“ buvo tik sunkiau.

Sužaidus trečdalį kėlinio, riteriai turėjo fantastinę galimybę rezultatą išlyginti. Šešių futbolininkų „Barcelonos“ stiliumi kombinacija ir D.Kazlausko smūgis, po kurio kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. Deja, ne į vartus.

Skirtingai nei „Trakams“, „Sūduvai“ sekėsi. Dar viena klaida, antras bandymas grasinti Tomo Švedkausko vartams ir antras įvartis. Nors tuo metu tebuvo sužaistas pusvalandis, marijampoliečiai jau buvo susikrovę milžinišką persvarą.

Antrajame kėlinyje „Trakų“ žaidimas buvo dar geresnis. Tiesa, pirmajame ir antrajame trečdaliuose. O ten, kur reikia aštrumo, kur reikia gudresnių epizodų, nuolat lydėdavo klaidos. Galėtumėm sakyti, kad tai išprovokuodavo stipresnė komanda, tačiau tai nebūtų tiesa. Tie netikslūs perdavimai dažniausiai būdavo neišprovokuoti ir visas nuveiktas darbas nueidavo perniek.

Įpusėjus antrajam kėliniui, K.Vicuna į aikštę metė V.Manzoną, Justiną Marazą ir Vytautą Lukšą. Žaidimas priekyje lyg ir tapo geresnis, tačiau tuomet „Sūduva“ susikūrė dar kelias progas. Tai yra natūralu – norėdamas atlošti deficitą, rizikuoti privalai.

Vienoje situacijoje „Trakams“ pavyko. V.Manzonas galva sušvelnino atsilikimą, o iki rungtynių pabaigos dar buvo likę 11 minučių (ir dar keturios pridėtos). Iškart po įmušto įvarčio arti išlyginamojo buvo Diniaras Bilialetdinovas, kurio šūvis skriejo truputį virš vartų. Tai buvo paskutinė „Trakų“ proga šiose rungtynėse. „Sūduva“, savo ruožtu, dar galėjo ir padidinti skirtumą, tačiau T.Švedkausko žaidimas to padaryti neleido.

Per dvejas rungtynes su „Sūduva“ riteriai surinko vos tašką, netrukus laukia dvejos rungtynės su „Žalgiriu“. Kaip sakė K.Vicuna, toks pat scenarijus komandos tikrai netenkins.