shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

09.26 FK Sūduva – FK Trakai

FK Sūduva 0 - 0 FK Trakai
26 Rgs 2018 - 20:00ARVI stadionas

Pasitikdami dvejų rungtynių su „Sūduva“ ir dar dvejų su „Žalgiriu“ maratoną, „Trakų“ futbolininkai Marijampolėje susitikimą su dabar jau tik antrą vietą užimančia „Sūduva“ baigė be įvarčių.

Treneris Kibu Vicuna po pergalės praėjusiame susitikime prieš „Palangą“ starto sudėty atliko net tris pakeitimus: vietoj diskvalifikuoto Donato Kazlausko nuo pirmų minučių žaidė Vytautas Lukša, Dovydą Virkšą pakeitė po diskvalifikacijos grįžęs Valentinas Jeriomenka, o Vaidoto Šilėno krašte pasirodė Aleksandras Levšinas.

Oro sąlygos ir aikštės kokybė abiem komandoms apsunkino žaidimą, o ir šiaip pirmajame kėlinyje jis buvo pernelyg atsargus. „Trakams“ sunkiai sekėsi atlikti bent po tris tikslius perdavimus, tačiau būtent „Trakai“ pirmieji susikūrė progą įvarčiui.

Spustelėjęs savo oponentą Modestas Vorobjovas atėmė kamuolį, netrukus jį jau valdė Vadimas Manzonas, tačiau jo akistatą su „Sūduvos“ vartininku Ivanu Kardumu laimėjo pastarasis. Arba tiksliau tariant, V.Manzonas smūgiavo netiksliai, todėl rezultatas liko nepakitęs. Besibaigiant kėliniui, neblogą šansą turėjo ir Justinas Marazas, tačiau jo progą neutralizavo Marijampolės ekipos gynėjai.

Apskritai kalbant, iki pertraukos geresnė komanda aikštėje buvo „Sūduva“, tačiau per visą kėlinį ji nesukūrė nei vienos progos. Aišku, jei jomis neskaičiuosime tų momentų, kai sūduviečiai arbitro reikalavo 11 metrų baudinių.

Iškart po pertraukos pasirodęs D.Virkšas gerokai suaktyvino „Trakų“ žaidimą aikštės viduryje. Riteriai vis ilgiau palaikydavo kamuolį, vaizdas atrodė gražesnis, bet trūko aštrumo puolime. Iš esmės, antrasis kėlinys buvo gerokai gyvesnis nei pirmajame, tik gaila, kad ryškių progų nebuvo nei prie vienų, nei prie kitų vartų.

Vienintelis epizodas, kurį būtų galima išskirti – Gersono Acevedo momentas 85 minutę. Tuomet „Trakų“ gynėjai buvo palikę čilietį vieną, tačiau šis smūgiavo itin netiksliai. Tiesa, iškart po to pusėtiną šansą turėjo ir J.Marazas, bet ir jam smūgis nepavyko.

Ši dvikova nugalėtojo neišaiškino, tačiau jau po trijų dienų komandos darsyk galės pasiaiškinti, kuri stipresnė. Rungtynių pradžia 16 valandą.