shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

FIFA M.Maksimovui suteikė laikiną registraciją, tačiau oficialiai jis dar “Trakų” žaidėjas

Maksimui Maksimovui FIFA išdavė laikiną registraciją, tačiau kaip sako „Trakų“ teisininkai, tokia praktika yra normali. Kaip ir gyvenime, kol neįrodyta žmogaus kaltė, tol jam galioja nekaltumo prezumcija. Vis tik, situacija lieka nepakitusi – M.Maksimovas vis dar priklauso „Trakams“, dėl jo pabėgimo byla nebaigta.

Teisininkai jau buvo perspėję, kad galimai spaudoje pasirodys pranešimai apie Maksimovo pergalę ir skambias antraštes „M.Maksimovas laimėjo“, „M.Masimovui suteikta galimybė žaisti“ ir panašiai. Tikėtina, kad „Vardar“ bandys žaisti šiais žodžiais, nors jie ir neatitinka tiesos.

FIFA priėmė sprendimą tik dėl laikinos žaidėjo registracijos. FIFA niekuomet nestabdo žaidėjo perėjimo, net ir esant ginčams dėl sutarties galiojimo ar pažeidimo. Klausimas, dėl to, ar žaidėjas pagrįstai nutraukė sutartį dažniausiai sprendžiamas atskirai ir kur kas vėliau, nei dėl laikinos registracijos.

Net ir išdavus laikiną registraciją, nereiškia, kad žaidėjas ir jo naujas klubas yra apsaugoti nuo pasekmių, kadangi dėl šio klausimo sprendžiama atskirai. Lygiai taip pat bus ir šiame ginče – FIFA spręs klausimą dėl esmės tik vėliau“, – apie situaciją dėl pabėgusio M.Maksimovo pasakojo „Trakų“ direktorius Virmantas Lemežis.

Priminsime, kad M.Maksimovas su „Trakais“ turi iki 2019 metų galiojantį kontraktą. Jokių išvykimo sąlygų tame kontrakte numatyta nebuvo.

Atsakyti