shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

D.Kazlauskas nerimtai – apie didelį greitį, varžovų rūbinę ir Joną Valančiūną

„Trakų“ lyderis Donatas Kazlauskas kartu su komandos draugais ruošiasi naujajam sezonui. Tačiau šįkart ne apie tai. Šįkart Donatui suteikėme galimybę įsijausti į penkias nekasdienes gyvenimiškas situacijas ir paklausėme, kaip jis elgtųsi, pakliuvęs į jas.
Situacija. Vairuoji automobilį, tave sustabdo policija ir sako: pone, jūs keturiasdešimt trimis kilometrais viršijote greitį. Tu esi beveik tikras, kad tai neįmanoma, tiesa, kokiu greičiu važiavai, nepastebėjai. Kaip elgiesi? Ką atsakai pareigūnams?
Visų pirma paklausčiau, ar negresia teisių atėmimas, o tada jau bandyčiau aiškintis (šypsosi). Paprašyčiau parodyti greičio matuoklio duomenis, o žiūrėdamas į jį, protingai kalbėčiau, kad matuoklis sugedęs (juokiasi).
Situacija. Gatvėje prie tavęs prieina mergina ir sako tave pažįstanti. Tau ji lyg ir matyta, bandai atsiminti, kas ji. Kaip išsiaiškinsi, kad nei ji tavęs, nei tu jos tikrai nepažįsti?
 
Reiktų perlipti per save, kad paklausčiau jos vardo. Vis tik, ryžčiausi. Tada atsargiai paklausčiau, ar tikrai nieko nepainioja. Pabrėšiu, kad į artimesnes pažintis tikrai nesivelčiau, kad neprisidaryčiau dar didesnių problemų (juokiasi).
Situacija. Pakviečia tave į mokyklą, kur vaikams esi pristatomas kaip žvaigždė. Vaikai įdėmiai tavęs klausosi ir tada pro duris įžengia Jonas Valančiūnas. Ką darysi, kad visas dėmesys neatitektų jam?
Pasistengčiau kuo greičiau užtrenkti tas duris, nes aišku, kad dėl dėmesio su Jonu tikrai nepakonkuruočiau.
Situacija. Atvyksti pirmas į rungtynes ir užeini į.. varžovų rūbinę. Nueini į tualetą ir tuo metu susirenka visa varžovų komanda. Treneris žaidėjams dėsto, kaip reikės elgtis rungtynių metu, o tu visa tai girdi. Kada pasirodai varžovams ir ką sakai?
Palaukčiau, kol visi išeis į apšilimą, tada greitai sprukčiau į savo rūbinę ir dar neatgavęs kvapo savo komandai atskleisčiau jų taktines schemas. Juk blogo būdo laimėti nėra, tiesa? (šypsosi).
Situacija. Aikštėje teisėjas tavo komandos draugui nusiteikęs rodyti antrą geltoną kortelę. Tu nepastebėjai, kas įvyko, tačiau sugebi teisėją apsigalvoti. Ką tokio jam pasakei?

Kažkodėl iškart pagalvojau apie teisėją, kuris tikrai nepersigalvotų (juokiasi). O tokioje situacijoje turbūt reiktų įtikinamu balsu teisėjui įrodyti, kad ši pražanga tikrai buvo paskutinė ir tai nepasikartos niekada gyvenime.

Atsakyti