shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

„Atlantas“ – „Trakai“. Bronzinis štrichas

Trečiadienį Kaune „Stumbrą“ nugalėję „Trakų“ futbolininkai, padėjo visus svarbiausius pamatus bronzai nukalti. Šį sekmadienį liko tą darbą užbaigti. Jei pavyks, ketvirtus metus paeiliui „Trakai“ galės vadintis A lygos prizininkais.

Data: 2018 m. lapkričio 11 d. 13:00 val.

Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos aikštė

 

Naujienos

Šiandienos rungtynės baigsis penkerių rungtynių per dvi savaites A lygos maratonas. Tiesa, „Atlantui“ šis maratonas yra dar ilgesnis – ši komanda per 18 dienų sužais šeštas rungtynes. Tai jau jautėsi rungtynėse su „Sūduva“, tai gali jaustis ir dabar.

Aišku, trakiškiams apie tai reiktų galvoti mažiausiai ir žiūrėti į save. O Albertas Rybakas po Kibu Vicunos pasitraukimo gana aiškiai rotavo žaidėjus ir nuovargio jausti neturėtų jausti nei vienas.

„Trakai“ treti gali likti net ir tuo atveju, jei nelaimės rungtynių. Tačiau tada komanda jau bus priklausoma nuo „Kauno Žalgirio“, o apie tai nenori galvoti nei žaidėjai, nei treneriai.

Paskutinis turas

Nors rezultatas to nerodo, tačiau „Trakams“ prieš „Stumbrą“ lengva nebuvo. Aišku, kad prie riterių sėkmės prisidėjo ir pirmojo kėlinio viduryje skirtas baudinys, ir kauniečių žaidėjui parodyta raudona kortelė. Vis tik, tokiose rungtynėse svarbiausia yra ne žaidimas, o rezultatas. „Trakai“ jį pasiekė.

„Atlantas“ po sukurto stebuklo Vilniuje prieš „Žalgirį“, Marijampolėje tiesiog nebeatsilaikė. Ypač tai buvo pastebima po pertraukos, kai klaipėdiečių jėgų likučiai visiškai išseko. „Sūduvos“ šeši įmušti įvarčiai puikiai atspindi šios dienos „Sūduvos“ ir „Atlanto“ lygių skirtumus.

Tarpusavyje

14-5-6. „Trakai“ prieš „Atlantą“ yra laimėję 56 procentus visų tarpusavio rungtynių, kurios skaičiuojamos dar nuo tada, kai riteriai žaidė pirmoje lygoje, o Klaipėdos komandos vartus saugojo legendinis Vacys Lekevičius.

Šiemet komandos pasidalino po dvi pergales ir įdomiausia, kad visose ketveriose rungtynėse triumfavo svečiai.

Paskutinė akistata įvyko rugpjūčio 19 dieną, kai „Atlantas“ jau buvo patekęs į didelę finansinę duobę, kai „Trakams“ jau atstovavo būrys buvusių Klaipėdos komandos atstovų. Tąsyk, beje, pirmąjį įvartį įmušė ilgametis „Atlanto“ saugas Donatas Kazlauskas bei „Trakuose“ debiutavęs Vadimas Manzonas.

Klausimas

Kokią taktiką šioms rungtynėms rinksis Albertas Rybakas? Paskutinėje dvikovoje su „Stumbru“ „Trakai“ žaidė trimis gynėjais bei gerokai aukščiau pakeltais krašto žaidėjais Vaidotu Šilėnu ir Valdemaru Borovskiu. Tokia taktika epizodais labai pasiteisino, epizodais – ne.

Akistata

Valdemaras Borovskis prieš Tadą Labuką. Du veteranai, du „Trakų“ kapitonai, du svarbų vaidmenį savo komandose vaidinantys futbolininkai. Jų pasirodymas, neabejotinai, atsilieps ir galutiniam rezultatui.

Orų prognozė

Rungtynių metu sinoptikai prognozuoja aštuonių laipsnių šilumą, trylikos metrų per sekundę pietryčių vėją ir nestiprų vėją.

Atsakyti